Долучилися до культурно-мистецької радіопрограми «Мистецьке коло»

На запрошення Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-Центр» доценти кафедри української мови факультету української філології Борис Олексійович Коваленко та Наталія Дмитрівна Коваленко взяли участь у записі культурно-мистецької радіопрограми «Мистецьке коло».

Зустріч викладачів із журналісткою Наталією Поліщук було присвячено Дню української писемності та мови. Наталія Дмитрівна розповіла про актуальні проблеми досліджень української літературної мови і важливість вивчення особливостей подільського говору, про результати роботи лабораторії з діалектологічних досліджень, що створена 2007 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Борис Олексійович розповів про важливе значення мовно-культурного ареалу Поділля в становленні та розвитку української літературної мови.

Кафедра української мови