Особисто-командна першість міста з бадмінтону

До Міжнародного дня студента відбулася відкрита особисто-командна першість міста з бадмінтону серед ВНЗ. Серед команд кращими було визначено студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості. До чемпіонату долучилися такі заклади: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості, Кам’янець-Подільський ліцей, Буковинський державний медичний університет, Кам’янець-Подільський медичний коледж, ЗОШ № 7.

Таблиця переможців:

Юнаки, МS особистий розряд

1. Янішевський Павло (Буковинський державний медичний ун-т);
  2. Чорний Іван (К-ПНУ);
  3. Яковенко Едуард (К-ПНУ).

Дівчата, WS (особистий розряд)

1. Величко Крістіна (К-П ліцей);
  2. Стрельбіцька Лілія (К-ПНУ);
  3. Варик Катерина (К-П коледж харчової промисловості).

Змішані пари, Х D (мікс)

1. Яковенко/Стрельбіцька (К-ПНУ);
  2. Вершигора І./Варик (К-П коледж харчової промисловості);
  3. Ленніков/Величко (К-П ліцей); Янішевський/Решовська (БДМУ).

Висловлюємо подяку за допомогу в організації відділу молоді та спорту, військовому ліцею, Юрію Леннікову, Володимиру Реві, Галині Комарніцький та всім учасникам змагань.

Дмитро Бойко, організатор змагань.
Фото – Юрій Ленніков