Презентація Лінгвістичного центру

12 січня 2016 року у головному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася презентація Лінгвістичного центру, на яку були запрошені науково-педагогічні працівники, студенти, магістранти, аспіранти вишу та усі охочі вивчати іноземні мови.

Присутні були ознайомлені із метою створення Лінгвістичного центру, його завданнями, напрямами діяльності, а також організацією функціонування курсів іноземних мов.

Лінгвістичний центр університету пропонує вивчення англійської, німецької, польської мови за рівнями елементарного (інтродуктивний А1 та середній А2) та незалежного користувача (рубіжний В1 та просунутий В2) на основі комунікативно орієнтованої методики із залученням автентичних навчально-методичних комплексів, системи Moodle, а також різних форм аудиторної та самостійної роботи.

Запрошеним на презентацію було запропоновано стати учасником пробних занять з англійської та польської мов. Заняття з англійської мови групи рівня А1 було проведене к.філол.н., викладачем кафедри англійської мови Наталією Шенкнехт. Групою рівня А2 опікувалась викладач кафедри англійської мови Ірина Мельник. Із особливостями розмовної польської мови слухачів групи рівня А1 ознайомила к.філол.н., викладач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталя Стахнюк.

Методичний супровід та цінні рекомендації щодо проведення перших пробних занять були надані провідним фахівцем Лінгвістичного центру Оксаною Кужель.

Учасники занять мали змогу побачити швидку, якісну та ефективну роботу викладацького складу Лінгвістичного центру.

Усім охочим стати слухачами курсів іноземних мов Лінгвістичного центру Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка звертатися за адресою: вул. Огієнка, 61 (головний корпус), факультет іноземної філології (третій поверх), ауд. 312.

Контакти: +380688527436, +380637935447; e-mail: studiumkpnu@gmail.com, https://www.facebook.com/profile.php?id=100011076061947

Тетяна Сторчова, керівник Лінгвістичного центру
Кам’янець-Подільського національного університету