Розширене засідання профкому студентів аспірантів та докторантів університету

2 березня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулося розширене засідання профкому студентів аспірантів та докторантів університету, на яке були запрошені члени профкому, профбюро факультетів та профорги.

Звіт про роботу профкому за період з 28 жовтня 2014 р. по 31 грудня 2015 р. та інформацію про стан виконання колективної угоди між адміністрацією та профкомом студентів, аспірантів та докторантів виголосили Моштак М.В. голова профкому САД, Кобильник В.В. проректор з науково-педагогічної роботи.

[gview file=”https://meridian.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/5/2016/03/zvit.pdf”]

На обговоренні виступили:

Олійник Сніжана, заступник голови профбюро фізико-математичного факультету;

Марчук Олександр, спікер студентського сенату університету;

Риске Катерина, голова ревізійної комісії профкому студентів, аспірантів та докторантів університету;

Моносюк Тетяна, голова дитячої та оздоровчої комісії профкому;

Ікрова Тетяна, заступник голови профбюро педагогічного факультету.

Риске Катерина