Обласні Спортивні ігри з настільного тенісу

21-22 березня 2016 року на базі факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулися обласні Спортивні ігри серед вищих навчальних закладів (університетів, академій, інститутів) з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь команди таких ВНЗ:

1. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.
  2. Хмельницький національний університет.
  3. Подільський аграрно-технічний університет.
  4. Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут.
  5. Хмельницький університет управління та права.

Змагання відбувалися в 5-ти розрядах (одиночний розряд – чоловіки, жінки, парний розряд – чоловіки, жінки і MIX).

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представляли спортсмени-студенти факультету фізичної культури: Бучацький Сергій FV1 – B14 (МСУ), Домбровський  Андрій FVs1–M15 (КМСУ), Варава Катерина FV3 – B14 (МСУ), Капуста Наталія FV2 – B15 (КМСУ). Команді нараховували очки залежно від зайнятого місця в кожному розряді за допомогою спеціальної таблиці нараховування очок: в особистому розряді чоловіків С. Бучацький посів 2 місце  (33 очки), А. Домбровський  − 3 місце (30 очок); в особистому розряді жінок К. Варава − І місце (36 очок), Н. Капуста −   V місце (25 очок);  у парних змаганнях чоловіки: І місце − 72 очки, жінки − ІІ місце (66 очок), МІХ (змішаний парний розряд): С. Бучацький, К. Варава І місце  (72 очки), А. Домбровський, Н. Капуста IV місце (54 очки). За результатами змагань з настільного тенісу команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка посіла перше місце, набравши разом 388 очок.

Організатори змагань: викладач кафедри спорту та спортивних ігор − О.О. Алєксєєв та  старший лаборант − Д.В. Бойко.

Вітаємо наших переможців з гарним виступом!!!

Спортклуб