Верба, калина і «Капсула часу»

Сьогодні зі студентами 11 та 31 групи ми провели екологічну акцію “Без верби і калини немає України”. В рамках акції біля факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології було посаджено вербу і калину. Сподіваємось, що ці дерева швидко “приживуться” і ще довго нас милуватимуть своїм гарним цвітом. До речі, до акції долучились викладачі кафедри загальної та практичної психології, які подарували нам троянду з паростками. Їй ми також знайшли прекрасне місце сонячне місце. Сподіваємось, що скоро у нас виросте трояндова алея.

Цікавинкою сьогоднішнього заходу стало написання студентами 31 групи “Листа в майбутнє” і закопування його біля дерева, яке садили, в “Капсулі часу” (хоча, то не зовсім капсула була). Студенти пообіцяли її викопати через десять років. До речі, викладачі також долучились до написання побажань студентам, адже ми їх дуже любимо. Вони ж наші – найкращі. Щиро дякуємо їм за співпрацю!

Дідик Наталя, кандидат психологічних наук,
ст. викладач кафедри соціальної педагогіки
і соціальної роботи