День: 17.04.2016

Відбулася VIII регіональна науково-практична конференція «Молоді дослідники – природі Поділля»

14 квітня 2016 року на природничому факультеті працювала VIII регіональна науково-практична конференція «Молоді дослідники – природі Поділля». У цьогорічній конференції взяли участь понад 30 учасників (викладачі та студенти природничого факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка, ліцеїсти, учні шкіл міста та району). Така зацікавленість конференцією спонукала організаторів до проведення конференції в трьох окремих сесіях: «Біологія», «Екологія», «Географія та краєзнавство».

Доповіді, проголошені на конференції, охоплювали різноманітні питання та проблеми, що стосувалися дослідження популяцій рослин та тварин, характеристики дендрофлори, перспективи організації та проведення герпетошколи, оцінки стану навколишнього середовища, питання землекористування та розвитку рекреаційної сфери тощо. За результатами конференції були визначені переможці у двох категоріях: «Науковець-учень» та «Науковець-студент».

Мар’ян Тарасенко, заступник декана природничого факультету

з наукової роботи та інформатизації навчального процесу