День: 28.04.2016

“Гіркий полин твоєї долі, Україно…”

Чи знаєш ти, світе,

Як сиво ридає полин.

Як тяжко, як тужно

Моєму народу болить?

Борис Олійник

Такими рядками на педагогічному факультеті розпочалося вшанування 30-ї річниці Чорнобильської трагедії – найбільшої техногенної та соціальної катастрофи XX століття. Читати далі

Всеукраїнський день психолога

21 квітня на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології  викладачі кафедри загальної та практичної психології та студенти спеціальності «Психологія» відсвяткували Всеукраїнський день психолога.

З нагоди свята привітав колектив кафедри та студентів декан факультету Співак В.І., який відзначив професіоналізм викладацького складу кафедри, її науковий потенціал, побажав нових досягнень викладачам і студентам. Багато теплих слів  студенти і викладачі почули від завідувача кафедри, кандидата психологічних наук, доцента Онуфрієвої Ліани Анатоліївни, яка виступила з привітальним словом.

У рамках заходу відбулося нагородження кращих студентів та магістрантів за підсумками науково-дослідницьких робіт у 2015 році; у фойє корпусу факультету розташувалася експозиція плакатів, газет, малюнків «З днем психолога». В рамках акції  «Подаруй частинку серця дітям» студенти  та викладачі організували благодійний збір іграшок, канцелярського приладдя та коштів, які потім передадуть у дитячі будинки та школи-інтернати. Свято пройшло в теплій і невимушеній атмосфері.

Участь студентів економічного факультету у PR-акції для готельного комплексу «Reikartz Кам’янець-Подільський»

23 квітня 2016 року студенти напряму підготовки «Туризм» разом з керівництвом готельного комплексу «Reikartz Кам’янець-Подільський» організували та провели PR-акцію, присвячену відкриттю туристичного сезону у нашому місті. Захід відбувся перед входом у готель на Ратушній площі. Студенти пропонували перехожим печиво з запеченими всередині побажаннями. При цьому вони розповідали про послуги, які надає гостям готельний комплекс. Як зазначив головний менеджер підприємства Андрій Корчак, студенти професійно застосували на практиці свої знання з дисципліни «Іміджеологія і PR в туризмі», яку викладає старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Буторіна Вероніка Борисівна.

Протягом 2015–2016 н.р. кафедра активно співпрацює з готельним комплексом «Reikartz Кам’янець-Подільський», направляючи студентів на проходження виробничої практики, тож дружня допомога у проведенні PR-акцію була дуже корисною для обох організаторів заходу.

Готельний комплекс «Reikartz Кам’янець-Подільський» і кафедра туризму та готельно-ресторанної справи і надалі продовжуватимуть співпрацю для сприяння набуттю студентами економічного факультету знань, умінь і навичок в області організації готельного господарства та PR в туризмі.

Участь студентів економічного факультету у Археологічному пікніку

23 квітня 2016 року студенти напрямів підготовки «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» разом з учасниками Військово-історичного товариства «Кам´янець» організували та провели Археологічний пікнік. Захід відбувся на території Старої Фортеці та тривав увесь день. Однією зі складових успіху археологічного пікніка, як зазначив керівник товариства Олександр Олександрович Заремба, безперечно, стала саме участь волонтерів з числа студентів економічного факультету Кам´янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Молодь під керівництвом старшого викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Буторіної Вероніки Борисівни допомагали на етапі промоції заходу, поширюючи інформацію про історичні експерименти в соціальних мережах. Важко переоцінити допомогу студентів у проведенні анімаційних заходів з юними відвідувачами експериментальних майданчиків – з дітьми були організовані конкурси, забави, заняття з правопису, малювання, набивання тканини, археологічні розкопки. Інформація Археологічний пікнік поширилась у засобах масової інформації міста та України.

Надалі співпрацю кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і Військово-історичного товариства «Кам´янець» буде продовжено.