День: 07.07.2016

Інформація щодо Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги  деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2016 році

Відповідно до підпунктів 61, 63 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 630, постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2006 р. № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» та наказу МОН України від 28.03.2016 р. № 343 випускникам вищих навчальних закладів, які у 2015-2016 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на термін не менше як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, визначених органами управління освітою, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Допомога надається випускникам 2016 року денної форми навчання, які навчались за державним замовленням.

Нарахування допомоги здійснюється у вищому навчальному закладі на підставі наказу Міністерства освіти і науки України.

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги
до відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації необхідно подати такі документи:

• заяву (завантажити взірець);
  • договір про працевлаштування випускника вищого навчального закладу, який навчався за напрямом/спеціальністю педагогічного профілю за державним замовленням (у трьох примірниках за підписом та печаткою органу управління освітою (департаменту, управління, відділу) та за підписом випускника) (завантажити взірець);
  • довідку з місця роботи;
  • копію трудової книжки, засвідчену печаткою органу управління освітою (департаменту, управління, відділу);
  • копію паспорта;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • копію документа про вищу освіту.

Документи приймаються до 10 жовтня 2016 року.

Контактна інформація: відділ моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації (32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61, 3 поверх, 314 каб.).

Контактний телефон: (03849) 5-19-57.

До уваги абітурієнтів

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка оголошує набір слухачів на підготовчі курси для підготовки до творчих конкурсів. Усі випускники, які успішно закінчили підготовче відділення у поточному році, мають право на першочергове зарахування.  Право на першочергове зарахування регулюється  п. ХІ Правил прийому до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в 2016 році.

Початок занять на підготовчих курсах – 07 липня 2016 р.

Контактна інформація: відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки (головний корпус університету, 320 каб.).

Тел. 0961020641, 0673021783

E-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua