День: 04.11.2016

«Першачків» посвятили у КВНщики

У стінах актової зали  університету продовжує  вирувати активне студентське  життя

…Під  запальну музику, жвавий гамір та жарти,  студенти   зручно вмощується на місця. Всі переконані, що  буде весело і, як кажуть, кльово. Адже прийшли вони на Кубок ректора КВН «Першачок»  саме за порцією гарного настрою, якого так бракує у дні осінньої мряки.

І ось  зал почав аплодувати, сигналізуючи про те, що всі налаштовані на гру і вже варто розпочинати. Незамінні ведучі  Марія Герлей та Вадим Беник відгукнулися на заклик глядачів. Спочатку відбулося знайомство з командами. Серед перших курсів цього року їх було  дев’ять: «Хочемо» (педагогічний факультет), «Easy мат» (фізико-математичний), «Без паніки» (природничий), «4/4» (економічний), «Steeple-Chase» (факультет фізичної культури), «Staff UP» (історичний), «Малібу» (корекційної і соціальної педагогіки та психології), «Без логіки» (української філології та журналістики), «У Пєтровни» (економічний). Також представили членів журі. Серед яких – голова громадської організації «Студентське самоврядування К-ПНУ імені Івана Огієнка»  Олександр Марчук,  фронтмен збірної команди КВН «Блюз» Вадим Беник, спікер студентського сенату  Марія Герлей, директор студентського клубу  Тетяна Левицька, голова профкому університету, капітан команди «Камасутра» фізико-математичного факультету у 1995-1998 роках  Микола Моштак, капітан і менеджер збірної команди КВН «Чорна кішка» у 1987-1993 роках, член збірної  команди України, дипломант міжнародних фестивалів команд Веселих і Найкмітливіших у Сочі 1993-1994 років, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, голова журі Анатолій Заводовський.

Гра мала складатися з двох конкурсів. Перший – «Візитка» – представлення команд на тему: «Наше студентське життя». Другий – «Кавер». Мета етапу – створення на основі виступу відомої команди КВН власної версії.

Усі команди запалювали зал дотепними жартами на різноманітну тематику. Кожний виступ відрізнявся оригінальністю. Переважна більшість учасників не лише смішили, але й демонстрували свої вокальні й танцювальні таланти. Глядачі активно підтримували гравців оплесками. Кожний факультет мав свою різну за кількістю «фан-зону». Між прихильниками час від часу відбувалася словесна суперечка за підтримку своєї команди. Найактивніші були лозунги: «природничий» і «фіз-мат».

Після виступів усіх команд члени журі підраховували результати конкурсу. Для того,  щоб зал у цей час не сумував, була проведена «Розминка». Кожний охочий міг запитати будь-що у гравців, а вони мали б дати смішну відповідь. Питання були серйозними, інколи незрозумілими, проте команди тримали марку і «викручувалися» з «непростих  ситуацій».

Відтак –  найочікувааніше. Анатолій  Заводовський  оголошує результати гри та інформує, що другий етап конкурсу «Кавер» переноситься через пізню годину. Тому наступна зустріч прихильників КВНу відбудеться через декілька тижнів. Після цього кожній із команд були вручені спеціальні  свідоцтва «Про народження команди КВН», де зазначено її ім’я, час народження і вага у балах.

Для підтримки інтриги перед оголошенням переможців до слова було запрошено Олександра Марчука. Він передав вітання від народного депутата України  Володимира Мельниченка і сертифікат на отримання струменевого принтера для студентської ліги КВН університету. Після навмисного відтягування часу були оголошені переможці гри.  За підрахунками журі перше місце посіла команда «Хочемо», саме вона отримала кубок ректора, друге – «Staff UP», третє місце розділили між собою команди «4/4» і «Без паніки». Переможці, окрім вищезгаданих подарунків, були нагородженні дипломами і вінками з ковбасних виробів.

Ірина Хижа