Університет на дистанційному

Сьогодні своїм цінним досвідом ділиться:

Тетяна Зданюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри німецької мови

“Два місяці навчального процесу в дистанційному режимі вже позаду, а його якісна організація – це виклик не лише для студентів, а й для викладачів. Використання різноманітних платформ та програм шляхом онлайн вебінарів, семінарів, конференцій уможливило надання якісних освітніх послуг в умовах, що склалися.

Курси, які я викладаю, представлені на платформі Moodle. Це дозволяє студентам самостійно опрацьовувати навчальний матеріал та за допомогою розроблених тестових завдань перевіряти якість його засвоєння. Крім того, онлайн-журнал оцінок дає змогу студентам відстежувати процес навчання,  значно полегшує контроль оцінок як для студентів, так і для викладача, оскільки він завжди доступний для перегляду.

Читати далі

Стажерська практика в умовах карантину: підсумок

29 травня 2020 року відбулася онлайн-зустріч із проведення звітної конференції щодо проходження студентами Sr1-B16 та Sz1-B16 груп спеціальностей Соціальна робота та Соціальне забезпечення ІІ етапу виробничої практики за назвою «Стажерська».

Організація та проведення ІІ етапу виробничої практики «Стажерська» мала наступні терміни проходження: з 04.05.2020р. по 29.05.2020р. (упродовж 4-х тижнів). У зв’язку із настанням загальнонаціонального карантину практика здійснювалася дистанційно в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи з використанням мобільних додатків Viber, Skype, Zoom, корпоративної електронної пошти.

Читати далі

Про можливість академічної мобільності: Інститут Європейської культури в Гнезно

День відкритих дверей для українських студентів у Інституті Європейської культури в Гнезно (філія Університету імені Адама Міцкевича в Познані) відбувся 30 травня в онлайн форматі.

Паралельне навчання – це таке вікно академічної мобільності, коли реалізується одночасне навчання здобувача вищої освіти за двома спеціальностями (освітніми програмами) у К-ПНУ імені Івана Огієнка (за заочною формою) та Інституті Європейської культури в Гнезно – ЗВО-партнері (за денною формою).

Читати далі

Університет Огієнка долучається до проєкту протидії COVID-19

Університет імені Івана Огієнка долучається до конкурсу проєктів соціальної дії (ПСД). Пріоритетом конкурсу є протидія поширенню пандемії COVID-19 в Україні, а також подолання та пом’якшення наслідків пандемії COVID-19.

Проєкт оголошується в межах програми «Активні громадяни». Він співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)». Проєкт SC3 розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей у галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співпраці між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Читати далі

Атестація здобувачів вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій навчання в Університеті Огієнка

До уваги випускників-здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання і науково-педагогічних працівників університету!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в місті Кам’янці-Подільському та на підставі рішення виконкому Кам’янець-Подільської міської ради від 28 травня 2020 р. № 317 «Про додаткові протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19», згідно з пунктом 1 наказу в.о. ректора університету Копилова С.А. від 25 травня 2020 р. № 43-ОД «Про продовження карантину» атестація здобувачів вищої освіти денної форми навчання та заочної форми навчання й робота екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів щодо вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за ступенями вищої освіти «бакалавр», «магістр» в умовах карантину буде проводитися дистанційно з використанням дистанційних технологій навчання.

Читати далі

Про семестровий контроль із застосуванням дистанційних технологій навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

До уваги здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання і науково-педагогічних працівників університету!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в м. Кам’янці-Подільському та на підставі рішення виконкому Кам’янець-Подільської міської ради від 28 травня 2020 р. № 317 «Про додаткові протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19», згідно з пунктом 1 наказу в.о. ректора університету Копилова С.А. від 25 травня 2020 р. № 43-ОД «Про продовження карантину» літня екзаменаційна сесія для здобувачів вищої освіти денної форми навчання та літня заліково-екзаменаційна сесія для студентів заочної форми навчання в умовах карантину буде проводитися дистанційно з використанням дистанційних технологій навчання.

Читати далі

Вчена рада Університету Огієнка дистанційно

 28 травня 2020 року засідання вченої ради університету було проведено дистанційно в режимі відеозв’язку з використанням сучасного програмного продукту Google Meet. Голова засідання – Олександр Завальнюк, заступник голови вченої ради університету, доктор історичних наук, професор. Участь у роботі засідання взяли 58 членів вченої ради університету, серед яких і здобувачі вищої освіти.

Читати далі

Мозаїка спогадів Лінгвістичного центру

Лінгвістичний центр – це комфортне місце, де в дружній атмосфері кожен може вивчати іноземні мови максимально зручно, доступно, захопливо й ефективно. Саме таке місце ми й прагнули створити. То що ж робить команда Лінгвістичного, щоб реалізувати мету?

Завдяки тренінговому центру «Лінгвіст» викладачі англійської мали змогу пройти 24-годинний курс тренінгів, що базувався на CETF.

Читати далі

Історія успіху випускника К-ПНУ

Вам цікаво, де працюють випускники університету, у чому секрет їхнього успіху, – про це та інше читайте в рубриці «Історія успіху випускника К-ПНУ».

Пишаємося випускниками Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

 ХРИСТИНА БУДУРОВИЧ (РУССУ): «Якщо працювати там, де не комфортно і не подобається, ніякого успіху не буде. Завжди потрібно слухати своє серце!»

 Будурович Христина – випускниця економічного факультету 2014 року (напрям підготовки «Туризм», кваліфікація – менеджер з туризму). Менеджер з туризму в мережі агенцій Join UP!

Читати далі

Співпраця кафедри економіки підприємства зі стейкхолдерами

Практика для здобувачів вищої економічної освіти за спеціальностями «Економіка підприємства», «Підприємництво, торгівля», «Облік та оподаткування» є запорукою набуття компетентностей, професійних умінь і навичок.
Базами практики для наших студентів є велика кількість провідних підприємств та установ, з-поміж яких:
                                     ✔АТ «Подільський цемент»;
✔ТОВ «Модуль-Україна»;
✔Кам’янець-Подільське ПАТ «Гіпсовик»;
✔Кам’янець-Подільське управління Державної казначейської служби України Хмельницької області;
✔ТОВ «Преттль-Кабель-Україна»;
✔Кам’янець-Подільське управління Державної податкової служби Головного управління ДПС у Хмельницькій області;
✔Торговий центр «Епіцентр», м. Кам’янець-Подільський та інші.
Керівництво баз практики повсякчас відзначає високий рівень професійних умінь і навичок студентів-економістів.
Кафедра економіки підприємства