День: 27.01.2017

Єва Мак – срібна призерка

Єва Мак – срібна призерка чемпіонату України з жиму лежачи.

Вітаємо студентку факультету фізичної культури Єву Мак зі срібною нагородою, яку вона виборола в Коломиї на чемпіонаті України з жиму лежачи.

Спортклуб

Студенти К-ПНУ повертають до життя старовинні полотна

Уже за чотири дні, 30-го січня, у Галереї мистецтв відбудеться відкритий захист магістерських робіт студентів спеціальності «Реставрація творів мистецтва» К-ПНУ ім. І. Огієнка.
Відкритий захист робіт організовують у рамках проекту «Від забуття до відкриття». Початок – о 10. 00 годині. Увазі присутнім представлять вісім відреставрованих живописних полотен з фондів Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідник.
Станом на сьогодні, близько 140 старовинних полотен із фондів музею вже повернули до життя студенти-реставратори К-ПНУ ім. І. Огієнка. І це – за 9 років, відколи в університеті було запроваджено спеціальність «Реставрація творів мистецтва».
У художній майстерні процес не зупиняється: щойно оновлені й знову прекрасні витвори мистецтва повертаються до фондів музею, готові до експозиції, як на їхнє місце прибувають ветхі, понищені часом полотна, облущені й потемнілі до невпізнання, – йдеться на сайті Кам’янець – Подільської міської ради.
Процес реставрації під керівництвом асистентів кафедри образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів мистецтва Олександра Віштаченка і Тимура Такірова дуже кропіткий і триває рік-півтора, іноді – довше. Але, крім складних технічних завдань, старовинні картини досить часто радують сюрпризами.