Вітаємо з перемогою на Всеукраїнській студентській олімпіаді!

У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 232 “Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)”, яка відбулася 27 березня в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, студентка нашого вишу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Sd1-B15 групи Оксана Деревенчук посіла І місце у другому етапі олімпіади (науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Дідик Н. М.).Студентку факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Sz1-B16 групи Марію Дробот за інноваційний підхід в організації наукового дослідження нагороджено грамотою (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Гевчук Н.С.).

Студентку факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Sd1-B15 групи Тетяну Слободянюк за інноваційність у розв’язанні соціальної проблеми також нагороджено грамотою (науковий керівник – кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Мельник Ж. В.).

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових наукових здобутків!

Прес-центр університету