Весна – пора краси!

Весна завжди асоціюється з першою закоханістю, ніжними мріями та сміливими романтичними планами. Не оминув весняний настрій і наш університет. 16 квітня в межах тижня факультету іноземної філології відбувся “маленький весняний концерт” у виконанні студентів університету (організатор Наталія Дворницька, доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства).

Для глядачів звучали чуттєві пісні про кохання, ліричні вірші, а також було презентовано уривки з вистав, а шанувальники танців змогли побачити пристрасне танго та ніжну румбу. Говорили про кохання і закоханість, про доброту і ніжність. Глядачі просто поринули у світ безтурботної романтики. І найголовніше – це те, що всі присутні – як учасники, так і глядачі – змогли відірватися від повсякденних турбот та проблем і подумати про високе.

Прес-центр університету