День: 22.04.2019

Туристичний сезон відкрито!

19-21 квітня студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» взяли активну участь в офіційному відкритті туристичного сезону «Кам’янець на Поділлі – український колорит».

Студенти як гості, волонтери та активні учасники заходу відвідали презентацію експозиції «Фортифікація та артилерія Руської брами», фольклорно-розважальну програму «Подільські вечорниці», туристичний форум «Кам’янець на Поділлі – український колорит», закладення першого каменя будівництва Меморіалу Присязі на вірність Україні, народне дійство «За тиждень  – Великдень», майстер-клас із виговлення сувенірів «Подільський сувенір» та «Подільське намисто», фольклорний флеш-моб «Подільське намисто», етно-дискотеку «Файно-dance».

Майбутні професіонали туристичної та готельно-ресторанної справи заглибилися в дружню атмосферу європейського туристичного центру. Вони переконалися, що наше неповторне місто зачаровуватиме всіх своєю доброзичливістю, толерантністю та комфортним перебуванням у ньому, уможливлюватиме реалізацію сміливихз планів та задумів.

Богдана Опря, доцент кафедри туризму
та готельно-ресторанної справи.

Туристичний форум – 2019

20 квітня 2019 року студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка напряму підготовки «Туризм» взяли участь у туристичному форумі в рамках офіційного відкриття туристичного сезону «Кам’янець на Поділлі – український колорит».

Студенти разом із доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Богданою Опрею відвідали форум у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради. Програмою туристичного форуму заплановано провести такі заходи: вітальне слово міського голови Михайла Сімашкевича, народного депутата України Володимира Мельниченка, виступи Михайла Загородного, голови Хмельницької обласної ради, Василя Сукача, голови Кам’янець-Подільської РДА, відзначення 235-річчя повітроплавання в Україні “Кам’янець – столиця повітроплавання”, презентація нового туристичного продукту «Кам’янець, Унікальний сувенір», презентація календаря фестивальних заходів 2019 року: авторалі «Фортеця», «Ретро-фест», «Фортпост», «Республіка», «Бруківка».

Також майбутні фахівці туристичної галузі мали можливість узяти участь у презентації подільських страв «Схаб Великодній» від ресторану «Ксенія», «Подільський ведерей» від кафе «Шинок»,«Начинка по-подільськи» від сім’ї ресторанів готельно-ресторанного комплексу «7 днів»,«Паляниця з маком» від піцерії «Мій смак». По закінченні туристичного форуму наші студенти, гості та учасники туристичного форуму від побаченого та почутого там отримали максимум позитивних емоцій.

Богдана Опря, доцент кафедри туризму
та готельно-ресторанної справи.

Із днем народження, рідний факультете!

На вулиці чудова сонячна погода, співають пташки та квітнуть дерева. Нарешті прийшла справжня весна! Початок весни найбільше тішить наших студентів, адже 1 квітня святкує день народження наш рідний факультет – факультет корекційної та соціальної педагогіки та психології. Шлях факультету був тернистий і довгий, але на сьогодні він є одним із найчисельніших в університеті. На факультеті функціонує 6 кафедр, які забезпечують навчальний процес.

Студенти не могли бути осторонь цієї знаменної події й влаштували гарне свято з привітаннями та подарунками. Вели програму дійства талановиті ведучі Ангеліна Калинюк та Назар Подтабачний, Антоніна Кириєвська, та Давид Луцюк. Зі сцени наших викладачів і студентів вітали: декан факультету – Віталій Співак, Наталія Гаврилова, Юрій Сербалюк та Наталія Жиляк. Під час урочистої частини студенти були нагороджені грамотами за наукову діяльність, подяками за участь у студентському житті факультету, подяками за волонтерську діяльність під час проведення фестивалю «Психологічний калейдоскоп».

Програма концерту була дуже насичена й різноманітна: звучали авторські вірші Тетяни Хуткої  та Валерії Рєзнік, піснями зачаровували Марія Будько та Анна Баригіна. Танцювальні номери підготували дівчата-черлідери (Аліна Власова, Вікторія Квас-Сінкевич, Тетяна Куткіна, Дарія Цапок та Басюк Ірина). Неперевершена гра на фортепіано звучала у виконанні Оксани Ігнатенко. Дебютували на сцені студенти першого курсу команди КВК «No name». Цікаві та кумедні відеоролики продемонстрували студенти 32-ї та 33-ї групи. Фінальна пісня «КСПП – найкращий» прозвучала у виконанні студентів 23-ї групи.

Ми любимо наш факультет, адже завдяки йому ми щодня стаємо кращими психологами, корекційними педагогами та соціальними працівниками! КСПП – найкращий! Із днем народження, факультете!

Деканат факультету корекційної і
соціальної педагогіки та психології

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Спеціальна освіта: супровід без обмежень»

У відповідності до плану МОН України на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 18-19 квітня 2019 року відбулась ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Спеціальна освіта: супровід без обмежень». Організаторами виступили: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської, Херсонський державний університет.


У роботі конференції взяли участь 210 учасників з 15 областей України, закордонні вчені із Республіки Польщі, Словацької Республіки та Республіки Білорусь. Серед них 16 докторів та 58 кандидатів наук, викладачі, аспіранти, директори шкіл, реабілітаційних закладів, працівники інклюзивно-ресурсних центрів, педагоги та психологи закладів спеціальної та інклюзивної освіти, а також закладів дошкільної та загальної середньої освіти, представники департаментів освіти та громадських організацій.
У ході роботи конференції відбулось обговорення актуальних наукових і практичних питань спеціальної педагогіки і психології у такому проблемному полі:

  1. Ранній супровід дітей з порушеним розвитком.
  2. Супровід у переддошкільному та дошкільному віці дітей з порушеннями розвитку.
  3. Освіта дітей з особливими освітніми потребами в різних типах закладів.
  4. Супровід після закінчення школи : проблеми та перспективи.
  5. Теоретико-методологічні аспекти підготовки фахівців для супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники конференції заслухали вітальні слова та доповіді на пленарному засіданні, виступи і повідомлення на секційних засіданнях; взяли участь у 6 майстер-класах для практиків та науковців, провели наукові дискусії на засіданні круглого столу за підсумками роботи конференції.

Прес-центр університету