Відбувся науково-практичний семінар«Особливості розвитку етнокультурної ідентичності студентської молоді в сучасному освітньому просторі»

23 квітня 2019 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти проведено науково-практичний семінар «Особливості розвитку етнокультурної ідентичності студентської молоді в сучасному освітньому просторі».Після обговорення теоретичних та практичних проблем розвитку етнокультурної ідентичності студентської молоді проведено майстер-клас з писанкарства Демчик Катериною Іванівною, канд. пед. наук, старшим викладачем кафедри теорії та методик дошкільної освіти.
До української народної традиції виконання писанок залучилися декан педагогічного факультету Лабунець В.М., заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та інформатизації навчального процесу Бахмат Н.В., викладачі кафедр, провідні фахівці та студенти спеціальності «Дошкільна освіта» педагогічного факультету.

Катерина Демчик, старший викладач

кафедри теорії та методик дошкільної освіти