Університет Огієнка долучається до проєкту протидії COVID-19

Університет імені Івана Огієнка долучається до конкурсу проєктів соціальної дії (ПСД). Пріоритетом конкурсу є протидія поширенню пандемії COVID-19 в Україні, а також подолання та пом’якшення наслідків пандемії COVID-19.

Проєкт оголошується в межах програми «Активні громадяни». Він співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)». Проєкт SC3 розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей у галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співпраці між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Читати далі

Атестація здобувачів вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій навчання в Університеті Огієнка

До уваги випускників-здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання і науково-педагогічних працівників університету!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в місті Кам’янці-Подільському та на підставі рішення виконкому Кам’янець-Подільської міської ради від 28 травня 2020 р. № 317 «Про додаткові протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19», згідно з пунктом 1 наказу в.о. ректора університету Копилова С.А. від 25 травня 2020 р. № 43-ОД «Про продовження карантину» атестація здобувачів вищої освіти денної форми навчання та заочної форми навчання й робота екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів щодо вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за ступенями вищої освіти «бакалавр», «магістр» в умовах карантину буде проводитися дистанційно з використанням дистанційних технологій навчання.

Читати далі

Про семестровий контроль із застосуванням дистанційних технологій навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

До уваги здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання і науково-педагогічних працівників університету!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в м. Кам’янці-Подільському та на підставі рішення виконкому Кам’янець-Подільської міської ради від 28 травня 2020 р. № 317 «Про додаткові протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19», згідно з пунктом 1 наказу в.о. ректора університету Копилова С.А. від 25 травня 2020 р. № 43-ОД «Про продовження карантину» літня екзаменаційна сесія для здобувачів вищої освіти денної форми навчання та літня заліково-екзаменаційна сесія для студентів заочної форми навчання в умовах карантину буде проводитися дистанційно з використанням дистанційних технологій навчання.

Читати далі

Вчена рада Університету Огієнка дистанційно

 28 травня 2020 року засідання вченої ради університету було проведено дистанційно в режимі відеозв’язку з використанням сучасного програмного продукту Google Meet. Голова засідання – Олександр Завальнюк, заступник голови вченої ради університету, доктор історичних наук, професор. Участь у роботі засідання взяли 58 членів вченої ради університету, серед яких і здобувачі вищої освіти.

Читати далі

Мозаїка спогадів Лінгвістичного центру

Лінгвістичний центр – це комфортне місце, де в дружній атмосфері кожен може вивчати іноземні мови максимально зручно, доступно, захопливо й ефективно. Саме таке місце ми й прагнули створити. То що ж робить команда Лінгвістичного, щоб реалізувати мету?

Завдяки тренінговому центру «Лінгвіст» викладачі англійської мали змогу пройти 24-годинний курс тренінгів, що базувався на CETF.

Читати далі

Історія успіху випускника К-ПНУ

Вам цікаво, де працюють випускники університету, у чому секрет їхнього успіху, – про це та інше читайте в рубриці «Історія успіху випускника К-ПНУ».

Пишаємося випускниками Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

 ХРИСТИНА БУДУРОВИЧ (РУССУ): «Якщо працювати там, де не комфортно і не подобається, ніякого успіху не буде. Завжди потрібно слухати своє серце!»

 Будурович Христина – випускниця економічного факультету 2014 року (напрям підготовки «Туризм», кваліфікація – менеджер з туризму). Менеджер з туризму в мережі агенцій Join UP!

Читати далі

Співпраця кафедри економіки підприємства зі стейкхолдерами

Практика для здобувачів вищої економічної освіти за спеціальностями «Економіка підприємства», «Підприємництво, торгівля», «Облік та оподаткування» є запорукою набуття компетентностей, професійних умінь і навичок.
Базами практики для наших студентів є велика кількість провідних підприємств та установ, з-поміж яких:
                                     ✔АТ «Подільський цемент»;
✔ТОВ «Модуль-Україна»;
✔Кам’янець-Подільське ПАТ «Гіпсовик»;
✔Кам’янець-Подільське управління Державної казначейської служби України Хмельницької області;
✔ТОВ «Преттль-Кабель-Україна»;
✔Кам’янець-Подільське управління Державної податкової служби Головного управління ДПС у Хмельницькій області;
✔Торговий центр «Епіцентр», м. Кам’янець-Подільський та інші.
Керівництво баз практики повсякчас відзначає високий рівень професійних умінь і навичок студентів-економістів.
Кафедра економіки підприємства

Опитування серед здобувачів вищої освіти

Із 26 травня до 05 червня за ініціативи навчально-методичного центру забезпечення якості освіти проводиться опитування серед здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка через анкету «Організація поточного, підсумкового (семестрового) контролю здобувачів вищої освіти університету із застосуванням дистанційних технологій навчання в період карантину».

Форма опитування доступна за посиланням: https://forms.gle/HCu59ZVhJ8XpLrhV8

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти

Уникнення окремих проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності

Реалії сьогодення вимагають імплементації такої моделі закладів вищої освіти, яка сприятиме подоланню академічної недоброчесності з-поміж усіх учасників освітнього процесу. В умовах сучасного освітнього середовища і для студентів, і для науково-педагогічних працівників відкрито можливість вільного доступу до якісного навчання з використанням усіх необхідних ресурсів та онлайн-платформ. Зокрема,  у той же час вони повинні нести відповідальність за академічні чи наукові результати власної роботи. Нечесна академічна поведінка перешкоджає продукуванню таких важливих навичок, як читання, письмо, дослідження. Аналіз, синтез, узагальнення опрацьованого матеріалу перетворюється на симуляцію. У цьому аспекті важливим є не лише розуміння сутності основних видів порушень академічної доброчесності, передбачених Законом України « Про освіту» (ст. 42),  а й впровадження технологічних рішень на рівні університету, які слугують інструментами протидії порушенням академічної доброчесності, а саме: використання онлайн-ресурсів для пошуку і виявлення академічного плагіату в наукових роботах, навчально-методичних працях науково-педагогічних працівників та курсових/дипломних роботах (проєктах) здобувачів вищої освіти; забезпечення доступності академічних текстів студентів і викладачів шляхом їх викладення в репозитарії на вебсайті університету.

Читати далі