Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

12-13 серпня в Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, на якому студент факультету фізичної культури Андрій Атаманюк виборов перемогу на дистанції 5000 метрів. Вітаємо Андрія та бажаємо йому нових перемог!

 

На шляху до міжнародних стандартів вищої освіти!

У серпні вже в дії активне обговорення ідей щодо реалізації проєкту за напрямом КА2: «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan. Проєктна команда у складі керівниці та провідних фахівців відділу міжнародних зв’язків та координаторки проєкту, докторки економічних наук, професорки кафедри економіки підприємства Наталії Мазур обговорюють майбутні кроки реалізації завдань проєкту.

Учасниками міжнародного проєкту стануть здобувачі вищої освіти економічного факультету за такими спеціальностями:

051 Економіка (ОП «Економіка підприємства»)

071 Облік і оподаткування (ОП «Облік і оподаткування»)

073 Менеджмент (ОП «Управління персоналом та економіка праці»)

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (ОП «Підприємництво і торгівля»)

Для Університету Огієнка це співпраця із п’ятнадцятьма партнерами з ЄС, України та Таджикистану. З-поміж них:

Університет Миколаса Ромеріса (Mykolas Romeris University), Литва;

Гамбурзький університет прикладних наук (University of Applied Sciences Hamburg), Німеччина;

Мариборський університет (University of Maribor, Словенія;

Приазовський державний технічний університет (Priazovskyi State Technical University), Україна;

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (Admiral Makarov National University Of Shipbuilding), Україна;

Державний університет «Житомирська політехніка» (Zhytomir Polytechnic State University, Україна;

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (Dmytro Motornyi Tavria State Agrotechnological University), Україна;

Таджицький технічний університет імені М. Осімі (Tajik Technical University named after academician M.Osimi), Таджикистан;

Таджицький державний університет фінансів та економіки (Tajik State University of Finance and Economics), Таджикистан;

Худжандський політехнічний інститут Таджицького технічного університету (Khujand Polytechnic Institute of Tajik Technical University), Таджикистан;

Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток» (NGO «Vinnytsia City Organization Parostok»), Україна;

Приватний підприємець Бондар Ігор (Private Entrepreneur Bondar Igor), Україна;

ТОВ «М-Мастер» (LLC «Company M-Master»), Україна;

Нексігол Навовар (Neksigol Navovar), Таджикистан;

Міністерство цифрової трансформації (Ministry of Digital Transformation of Ukraine), Україна.

Відділ міжнародних зв’язків

“Сучасні заклади освіти-2020”

Щороку на міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти-2020”, організовану компанією “Виставковий Світ” за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, українські виші презентують доробок різних галузей освіти. Цьогоріч Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка здобув гран-прі в номінації “Лідер міжнародної діяльності”. Також виш нагороджений золотою медаллю в номінації “Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників у контексті STEM-освіти”. Щиро вітаємо ректора Сергія Копилова та колектив університету з високими досягненнями та бажаємо нових рейтингових звершень!

Медовий (Перший) Спас

Щороку 14 серпня православні християни відзначають Медовий (Перший) Спас. З нагоди свята в Храмі Різдва Христового ПЦУ, розташованому біля навчального корпусу історичного факультету К-ПНУ, відбулася божественна літургія, після якої настоятель церкви отець Марат Цішковський освятив принесені вірянами воду, квіти й мед і побажав присутнім здоров’я, миру, благополуччя, усіх гараздів і Божого благословення.

Університет Огієнка долучився до участі в зніманнях святкового телевізійного марафону

13 серпня за сприянння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергія Копилова  викладачі, студенти і співробітники вишу взяли участь у зніманнях святкового телевізійного марафону за участю ведучих проєкту “Ранок з Україною” (телеканал “Україна”). Локацією було обрано Кам’янець-Подільську фортецю. За сценарним задумом команда проєкту планує відтворити карту України за допомогою людей у вишиванках, а майбутній ранковий ефір присвятити Дню Незалежності України.

 

Чергове засідання приймальної комісії КПНУ

Сьогодні на черговому засіданні приймальної комісії К-ПНУ під головуванням ректора університету Сергія Копилова було обговорено низку важливих питань, зокрема результати проведення вступних випробувань для абітурієнтів зі спеціальними умовами вступу і результати творчих конкурсів за ОП “Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту)”, “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво)”, “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (Реставрація творів мистецтва)”, питання щодо продовження подання документів для здобуття ОС “Магістр” та початку подання документів для здобуття ОС “Бакалавр” (на основі повної загальної середньої освіти та ОКР “Молодший спеціаліст”). Голова приймальної комісії звернув увагу присутніх на належний стан дотримання санітарно-протиепідемічних норм під час організації та проведення вступної кампанії 2020 в університеті.

Проведення стрільб на кафедрі військової підготовки

Програма навчання офіцерів інженерних військ передбачає вдосконалення навичок роботи зі стрілецькою зброєю. Заняття з вогневої підготовки розпочалися з теорії, а завершилися практичними заняттями — стрільбами з автомата Калашникова та пістолета ПМ.

Але головним заходом під час навчальних зборів студентів стане складання комплексного випускного екзамену, підготовка до якого активно триває, та церемонія прийняття військової присяги.

Кафедра військової підготовки

Проведення стрільб на кафедрі військової підготовки
« 1 of 13 »

НОВІ ДОСЯГНЕННЯ УНІВЕРСИТЕТУ ОГІЄНКА В КОНСОЛІДОВАНОМУ РЕЙТИНГУ ВИШІВ УКРАЇНИ 2020 РОКУ

На інформаційному освітньому ресурсі «Освіта.ua» представлено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року, який оприлюднено 12 серпня 2020 року на офіційному вебсайті (URL : https://osvita.ua/vnz/rating/51741/).

Консолідований рейтинг у 2020 році охопив 241 заклад вищої освіти України, серед яких і Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Як і торік, вихідними даними для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України слугували найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка впродовж останніх років демонструє покращення своїх рейтингових показників, посівши у 2020 році 122 місце серед 241 закладу вищої освіти України (у 2019 році – 124 місце серед 240; у 2018 році – 128 місце серед 237):

Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України

Назва закладу вищої освіти
Місце у загальному рейтингу
ТОП 200 Україна
Бал ЗНО на контракт
Scopus
Підсумковий бал
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
122
88
155
132
375

 

У межах рейтингу також було визначено рейтинг закладів вищої освіти міст і областей України. Серед закладів вищої освіти м. Хмельницького та Хмельницької області К-ПНУ посів 2 місце (URL : https://osvita.ua/vnz/rating/45569/):

Назва закладу вищої освіти
Місце
Місце у загальному рейтингу
ТОП 200 Україна
Бал ЗНО на контракт
Scopus
Підсумковий бал
Хмельницький національний університет
1
67-68
69
143
46
258
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
2
122
88
155
132
375
Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова
3
144-145
160
66
177
403
Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького
4
163-164
201
45
177
423
Подільський державний аграрно-технічний університет
5
230-231
182
201
177
560
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
6
232-233
201
187
177
565

Попереду – нові 100 років успішного поступу та нових звершень!

 Навчально-методичний центр 

забезпечення якості освіти

Вітаємо Гілевич Крістіну із золотою медаллю!

З 1 до 6 серпня у Львові проходив відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Студентка другого курсу факультету фізичної культури Гілевич Крістіна в особистій першості виборола золоту медаль у вправах ГП-12 та ГП-11А, а в командній першості – золоту медаль у вправі ГП-11А та срібну медаль у вправі ГП-12. Тренує спортсменку старший викладач кафедри фізичного виховання, заслужений тренер України з кульової стрільби Олександр Коваль.

Вітаємо Крістіну та її тренера з перемогою і бажаємо нових спортивних досягнень!

Спортклуб