Призначено стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Цього року 40 кращих студентів вишів вперше отримають академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні – їхні кандидатури відібрала конкурсна комісія. Відповідний протокол та список переможців були опубліковані 12 червня на сайті МОН України.

За повідомленням прес-служби Міністерства, найближчим часом це рішення має бути затверджене наказом МОН, а виплата стипендій почнеться з 1 вересня нового навчального року. Щомісяця протягом одного навчального року стипендіати отримуватимуть 2480 грн (для ЗВО ІІІ-ІV р.а.) або 1900 грн (для ЗВО І-ІІ р.а.).

У конкурсі на отримання стипендії перемогла Хомовська Катерина, студентка другого курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”.

Вітаємо Катерину з перемогою та бажаємо їй наснаги в науковій роботі!

Прес-центр університету