Наша участь у стипендіальній програмі Уряду Словацької Республіки

З приємністю повідомляємо, що рішенням конкурсної комісії Міністерства освіти, науки, дослідження і спорту Словацької Республіки доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець запрошується до участі у рамках Національної стипендіальної програми, яка спрямована на підтримку академічної мобільності студентів, аспірантів, викладачів та наукових працівників.

Комісія звертала особливу увагу на обґрунтування подачі заявки, програму стажування претендента та використання отриманих результатів, професійні та особистісні якості претендента, науково-дослідні досягнення, а також загальну якість поданої заявки.

Іван Боровець проходитиме стажування у нашому партнерському ЗВО – Католицькому університеті в м. Ружомберок, на базі якого п’ятеро викладачів та одна студентка взяли участь у програмі Еразмус+ за напрямом КА1.

Наші щирі вітання учаснику програми, а також ефективної реалізації програми стажування!