День: 12.07.2019

Гордість університету – його випускники

11 та 12 липня у актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулися урочистості з нагоди випуску студентів та магістрантів факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, української філології та журналістики, педагогічного та економічного факультетів.

Саме це свято є найурочистішою і найочікуванішою подією для вчорашніх студентів. Отримавши дипломи про вищу освіту, вони увійшли до корпорації випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, серед них – майбутні фахівці, видатні діячі науки, керівники та професіонали своєї справи.

Вітаємо Вас, дорогі випускники з цим святом та бажаємо вам усіляких успіхів, впевненості в собі та своїх силах, міцного здоров’я, і найголовніше: знайти своє «місце під сонцем».

Пам’ятайте, що ви – гордість Університету, продовжувачі його давніх традицій!

Максим Сльозкін