День: 05.07.2019

Зірки, як на долоні!

26 червня 2019 року з ініціативи Антоніни Губанової та Сергія Дмитрука, викладачів кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося практичне заняття на якому студенти університету мали змогу спостерігати за зоряним небом у телескоп.

Зі слів фахівців, саме цього вечора з 22:00 до 01:00 на небосхилі виднілися кільця Сатурна, туманність Андромеди, Юпітер та його чотири супутники, а також – сузір’я Касіопеї, Діви та Стрільця.

Студенти з цікавістю спостерігали за об’єктами в зоряному небі, котре зачаровувало своєю таємничістю

Прес-центр університету

Три золота Дарини Козярської

Вітаємо Дарину Козярську, студентку факультету фізичної культури нашого вишу, котра виборола три золотих нагороди на Відкритому чемпіонаті України серед дорослих зі стрибків на акробатичній доріжці, що відбувся 11-15 червня в м. Генічеську (Херсонська обл.).

Бажаємо Дарині успіхів та наступних перемог!

Спортклуб