Відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби

З 3 по 9 серпня у Львові проходив відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби. Серед переможців та призерів чемпіонату були студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Студент 4 курсу, майстер спорту України міжнародного класу Кирилл Козюк в особистій першості був третім у вправі ГП-6. У командній першості виборов золоту медаль у вправі ГП-мікст та срібну медаль у вправі ГП-6.

Студентка 1 курсу, майстер спорту України Крістіна Гілевич у командному заліку виборола дві срібні медалі у вправах ГП-12 та ГП-11А.

Студент 4 курсу, майстер спорту України Владислав Ковтун  здобув дві срібні медалі у командному заліку у вправах МГ-9 та МГ-6.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів!