Перемога університету в міжнародній виставці

Перемога університету в міжнародній виставці

22-24 жовтня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій – Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», організована та проведена Компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

Виставка експонувала сучасне навчальне обладнання та дидактичні засоби, електронні освітні ресурси, інноваційні програми і рішення для осучаснення освітнього процесу, впровадження ефективних педагогічних технологій; проведено науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.
Експозицію Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка гідно представили заступник відповідального секретаря приймальної комісії Валерій Мазур та заступник декана педагогічного факультету з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти Іван Підгурний.

За презентацію освітніх інновацій і активну участь в розбудові національної освіти університет нагороджено Дипломом виставки.

В межах виставки проведено також й конкурси з тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними та бронзовими медалями. За участь у конкурсі з тематичної номінації «Інновації в формуванні та розвитку педагогічної майстерності в умовах вимог Нової української школи» (робота кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музичного мистецтва, керівника навчально-методичного відділу Людмили Воєвідко) університет нагороджено Дипломом виставки та Золотою медаллю.

Подяками одинадцятої Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» нагороджені ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергій Копилов та проректор із науково-педагогічної роботи Василь Кобильник.

Успішна участь університету в роботі міжнародних освітянських виставок вкотре засвідчила, що праця його колективу має достойну оцінку і сприяє подальшому розвитку та вдосконаленню.

Навчально-методичний відділ