Діана Яцишин – експерт з акредитації освітніх програм

5 листопада 2019 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти затвердило список осіб, котрі ввійшли до реєстру експертів з акредитації освітніх програм. До цього списку потрапила й Діана Яцишин, студентка IV курсу факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

З цієї нагоди щиро вітаємо з таким відповідальним призначенням.

Бажаємо плідної роботи під час проведення акредитаційних експертиз для покращення якісної вищої освіти в Україні.

Нагадаємо, що Діана учасниця різноманітних міжнародних проектів, у яких бере участь Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка. Зокрема:

• сертифікований фасилітатор від British Council у рамках програми «Active Citizens»;
  • волонтерка міжнародної програми AIESEC у Чехії;
  • учасниця національного семінару «Eastern Partnership Leaders For Change»;
  • учасниця програми розвитку лідерських компетенцій «Student action» у межах програми ERASMUS В Сербії;
  • випускниця факультету муніципального управління при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради;
  • учасниця молодіжного обміну «Morning Forward» у рамках програми British Council.

Прес-центр університету