Зустріч зі студентами індустріального коледжу

Зустріч зі студентами індустріального коледжу

 26 листопада 2019 року керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовський та викладачі економічного факультету Л.А. Рарок, О.В. Рарок, О.П. Свідер зустрілися зі студентами спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Кам’янець-Подільського індустріального коледжу. Студенти отримали важливу інформацію щодо вступу до університету, ознайомилися з особливостями освітнього процесу та проведенням дозвілля в закладі вищої освіти, обговорили питання актуальності спеціальностей і перспективи подальшого працевлаштування.
Володимир Адамовський зазначив, що в університеті діють підготовчі курси для підготовки молоді України до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до закладів вищої освіти.

Викладачі запросили студентів відвідати 14 грудня 2019 року День відкритих дверей в університеті Огієнка, щоб детальніше ознайомитися з правилами прийому до вишу 2020 року, навчальним процесом, матеріально-технічною базою, професорсько-викладацьким складом, умовами проведення дозвілля студентів університету.

Відділ профорієнтаційної роботи

та доуніверситетської підготовки