Місяць: Березень 2020

Карантин і вступна кампанія 2020

Як може вплинути карантин на цьогорічні ЗНО та вступну кампанію? МОН зібрало основні варіанти розвитку подій у спеціальній інфографіці.

Цьогоріч у зв’язку з епідемією вірусної респіраторної інфекції Covid-19, запровадженням у країні карантину всі навчальні заклади вимушені перейти на дистанційне навчання.

Докладніше про сценарії завершення навчального року, проведення ЗНО та вступу, які підготувало МОН, читайте за посиланням.   

За консультацією звертайтеся до приймальної комісії:

– за номером стаціонарного телефону: (03849) 3-06-01;
– за номерами мобільних телефонів: 098 223 72 87; 093 025 10 04;
– за електронною адресою: pk_kpnu@kpnu.edu.ua;
– за поштовою адресою: 32302, вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський;
– у месенджері фейсбук Сторінки.  

Приймальна комісія

Університет на дистанційному

Сьогодні своїм цінним досвідом ділиться:

Оксана Семерня, доктор педагогічних наук, доцент кафедри екології:

“Дистанційна освіта в Україні та в інших країнах – поклик сьогодення.  Студенти природничого факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка старанно й сумлінно виконують завдання дистанційної роботи, які я розробила для них на платформі MOODLE.

Того дня, коли за розкладом стоять аудиторні заняття (лекції, практичні), я надсилаю міні-сповіщення старості відповідної групи з конкретним номером завдання. Це є спеціально розроблене завдання для дистанційної роботи студентів, яке завантажене на модульному об’єктно-орієнтованому динамічному навчальному середовищі MOODLE (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) Університету Огієнка. Зручна платформа MOODLE дозволяє і студентам, і викладачам працювати солідарно та конструктивно.
Це успішний проект Університету Огієнка! Рекомендую цей Успіх!” Читати далі

Лесь Курбас – фундатор нового українського театру

Сьогодні про Леся Курбаса в Україні знає майже кожен. Його творчий шлях вивчають у школах та університетах. Ім’я видатного режисера й драматурга відоме й за межами нашої держави, адже його справедливо вважають фундатором нового українського театру. Україна пишається відомим драматургом, актором, режисером, публіцистом та перекладачем.

Читати далі

Ви працюєте – ми допомагаємо

Шановні колеги, науково-педагогічні працівники, студенти!

Бібліотека Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка продовжує працювати для Вас в онлайн режимі. Бібліотечні фахівці пропонують низку послуг і ресурсів, які стануть у нагоді науково-педагогічним працівникам і здобувачам вищої освіти упродовж карантину.

Інституційний репозитарій університету http://elar.kpnu.edu.ua:8081/xmlui/ забезпечує доступ до електронних документів наукових та освітніх матеріалів, дипломних робіт (проєктів) студентів К-ПНУ ім. Івана Огієнка.

Читати далі

Впровадження академічної доброчесності в інституційну практику Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Ключовою умовою розвитку суспільства на сьогодні є забезпечення якості вищої освіти. В останні роки українська наукова та освітня спільнота все більше звертається до питань академічної доброчесності та впровадження міжнародних академічних стандартів. З позиції світових практик вищої школи академічна доброчесність – дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти.

Читати далі

Анжеліка і книжки: читання під час карантину

Роман «Дерево росте у Брукліні»  американської письменниці Бетті Сміт

Через карантин уперше за довгий період ми отримали те, про нестачу чого так багато говоримо, – час. Кілька довгих тижнів сидіння вдома – це, звісно, не ідеальний варіант, адже ми не можемо відвідати кав’ярні, влаштувати пікнік чи подивитися фільм у кінотеатрі. Однак це період, коли можемо перепочити від повсякденного поспіху і приділити більше часу чомусь приємному. Тому, напевно, майже в кожного з тих, хто зараз «карантинить», виникає питання: як же з користю і задоволенням провести цей час? У мене, як досвідченого книголюба, є відповідь – читати. Крім задоволення від хорошої книги, ви отримаєте також можливість трохи відволіктися від реальності. Ескапізм – втеча від реального світу у світ фантазій – важливий механізм нашої психіки. І зараз, коли насправді досить важко забути про власне причину загальнодержавного карантину, особливо потрібно інколи відволікатися. Ширлі Джексон, американська письменниця, авторка знаменитого «Привиду будинку на пагорбі» писала, що жодна жива істота не може постійно знаходитися в реальному світі. Усім потрібен перепочинок, своєрідне «переключення». Усім потрібна невеличка втеча в хороше місце.

Читати далі

Стартував конкурс українсько-чеських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки

25 березня 2020 року стартував конкурс спільних українсько-чеських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки. Конкурс оголосили Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти, молоді та спорту Чеської Республіки.

Пріоритетні напрями:

  • Інформаційні технології, зокрема нові ринкові технології;
  • Електроенергетика;
  • Екологія та раціональне використання природних ресурсів;
  • Біотехнології, нові терапевтичні методи, профілактика захворювань;
  • Нові речовини та матеріали;
  • Сучасне машинобудування;
  • Суспільні науки, гуманітарні науки, мистецтво.

Читати далі

29 березня – Міжнародний день філолога

29 березня – Міжнародний День філолога. Це свято тих, хто плекає слово, залюблений у літературу, це свято тих, для кого філологія є покликанням і професією.

Шановна філологічна університетська родино, щиро вітаємо Вас із професійним святом! Нехай слова допомагають знаходити правильні відповіді на будь-які запитаня, а в житті панує субстанція добра та радості!

Пресцентр університету

 

28 березня – Всесвітній день історика

28 березня – Всесвітній день історика. Дорогі історики, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійного зростання, результативної праці та цікавих подорожей сторінками минулого.

Historia est magistra vitae, vero testis temporum.

Пресцентр університету