Опитування для студентів та викладачів спеціальності «015. Професійна освіта»

Відповідно до листа МОН України від 13.05.2020 р. директорат вищої освіти і освіти дорослих проводить опитування в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної

освіти в Україні (PAGOSTE)».

Мета опитування:  з’ясувати сучасний стан партнерства у підготовці педагогів професійної освіти, сприйняття педагогічними працівниками власних професійних компетентностей та рівня задоволеності здобувачів освіти станом підготовки за спеціальністю «015. Професійна освіта».

Опитування є анонімним, а його проведення дозволить отримати важливу інформацію для вдосконалення державної політики та покращення якості підготовки фахівців за спеціальністю «015. Професійна освіта».

Анкета для студентів знаходиться за посиланням:

Анкети для викладачів за посиланнями:

Опитування потрібно завершити до 25 травня 2020 року.