СТИПЕНДІЇ ВІД ФОНДУ ФРІДРІХА ЕБЕРТА

СТИПЕНДІЇ ВІД ФОНДУ ФРІДРІХА ЕБЕРТА

Фонд імені Фрідріха Еберта (Friedrich-Ebert-Stiftung) – один з найбільших стипендіальних фондів Німеччини, що підтримують обдарованих студентів і молодих учених з різних країн світу.

Про програму

Подаватись на програму можуть студенти, які працюють у будь-якій предметній області, проте слід мати високий академічний бал і неабияке бажання навчатись у Німеччині.

Зазвичай, стипендії присуджуються активним та компетентним у відповідній галузі аплікантам. Мета програми – апґрейд академічних навичок та соціальних компетенцій учасників. Одна із переваг – постійна індивідуальна підтримка викладача-ментора на час навчання.

Академічні вимоги

  • успішний вступ до одного зі державних ЗВО Німеччини
  • достатній рівень володіння німецькою мовою (принаймні DSH level 2)
  • достатній рівень володіння англійською мовою (курси читатимуться англійською мовою)

Тривалість стипендії

Виплата стипендії здійснюється відповідно до умов BAföG (Закон про допомогу в навчанні у Німеччині).

Розмір стипендії

Щороку стипендії Фонду Фрідріха Еберта отримують близько сорока студентів. Розмір коливається у діапазоні 750-850 євро/місяць відповідно до освітнього рівня студента (бакалавр, магістр).

Аплікаційна форма

Аплікаційні форми й уся необхідна інформація для участі – тут: https://www.fes.de/studienfoerderung/bewerbung/wie-laeuft-der-bewerbungsprozess-ab.

Дедлайн

Заявку можна подати у будь-який час. Детальніше – за посиланням: https://www.fes.de/studienfoerderung/bewerbung/wann-kann-ich-mich-bewerben.

Хай щастить!

Відділ міжнародних зв’язків