День: 29.07.2020

Інформаційно-аналітична практика студентів-політологів у Центрі соціологічних досліджень

Практика – час нових знань, можливостей та вдосконалення навичок. Це важливий та необхідний етап підготовки професійних вмінь здобувачів вищої освіти. Зважаючи на особливості навчання в умовах карантину в червні 2020 року, студенти спеціальності «Політологія» (група Р1-В17) проходили інформаційно-аналітичну практику дистанційно.

Читати далі

Нові перемоги та рекорди наших студентів

23-27 липня в м. Мангуш (Донецька область) відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, у якому дві студентки факультету фізичної культури Кам’янець Подільського національного університету імені Івана Огієнка здобули звання чемпіонок.

Це Тетяна Шлопко (у ваговій категорії до 52 кг), яка, до того ж, установила новий рекорд України серед жінок в жимі лежачи, подолавши 128 кг, та Лариса Осичка (у ваговій категорії до 57 кг).

Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Спортклуб