Наталія Мазур – лауреатка нагороди імені Івана Виговського 2020 року

Наталія Мазур – лауреатка нагороди імені Івана Виговського 2020 року

Вітаємо Наталію Мазур, докторку економічних наук, професорку, професорку кафедри економіки підприємства, яка цьогоріч стала лауреаткою нагороди імені Івана Виготського від Studium  Europy Wschodnej  (Варшавський університет, Республіка Польща).

Наталія Мазур, як лауреатка премії, матиме можливість стажуватися у двох закладах вищої освіти Республіки Польща впродовж чотирьох місяців. Зокрема, це Педагогічний університет у Кракові (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie ) та Варшавська політехніка (Politechnika Warszawska).

Європейські Східні Студії також оголошують список усіх лауреатів премії імені Івана Виговського у 2020 р:

Вітаємо пані Наталію Мазур та бажаємо нових професійних звершень. Працюємо далі над міжнародними пріоритетами в Університеті  Огієнка.

Довідка:

Нагорода імені Івана Виговського – це стипендіальна програма для громадян України, заснована у 2014 році. Ця нагорода започаткована з метою відзначати заслуги та внесок українських громадян у розвиток науки, культури, суспільства та демократичних загальноєвропейських цінностей. Нагорода також символічно репрезентує міцний історичний зв’язок України з Польщею.

Відділ міжнародних зв’язків