Підсумкова атестація та прийняття присяги на вірність народу України випускників кафедри військової підготовки К-ПНУ

26 і 27 серпня громадяни України, які проходили підготовку за програмою офіцерів запасу, успішно склали державний екзамен з дисципліни “Військова підготовка” на кафедрі військової підготовки К-ПНУ. Під час підсумкової атестації студенти продемонстрували ґрунтовні  знання і відмінні практичні навички. На підставі рішення екзаменаційної комісії всі   здобувачі вищої освіти атестовані для присвоєння першого офіцерського військового звання.

Найбільш хвилюючим моментом для кожного студента кафедри військової підготовки стало прийняття присяги на вірність народу України перед строєм своїх однокурсників.

На заході був присутній ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, професор Сергій Копилов, який привітав курсантів із цією знаменною подією в їхньому житті та наголосив, що в цей урочистий день  вони приймають присягу на вірність народу України, яка повинна стати для кожного громадянина моральним орієнтиром у службі та житті.

Студентів кафедри військової підготовки, які показали найкращі результати протягом навчання, нагородили грамотами.