Студент дня: Остап Олексій

Рубрика “Студент дня” продовжує знайомити читачів  зі студентами нашого вишу. Сьогодні «студентом дня»  є Остап Олексій, студент І курсу  історичного факультету.

Улюблене місце в університеті, на факультеті

Археологічна лабораторія, там можна попрацювати з археологічними знахідками, які мені дуже цікаві.

Чому саме такий напрям у навчанні ти обрав?

Дуже люблю історію та правознавство, вивчаю історію свого села та цікавлюся історією рідного краю.

Найкраща підготовка до сесії

Щоб гарно підготуватися до іспитів, необхідно відвідувати заняття, читати багато літератури.

Ідеальний обід студента

На мою думку, ідеальний обід студента – це той обід, котрий готується власноруч, тому я роблю собі бутерброд до чаю.

Чи береш ти активну участь у заходах університету, факультету?

Ще поки ні, тому що зараз масові заходи заборонені у зв’язку з карантинними обмеженнями, але надалі буду радий брати участь у різноманітних заходах, які проводитимуться в університеті, на факультеті.

Анна Омелянчук, студентка другого курсу факультету української філології та журналістики