28-29 жовтня 2020 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії».

У конференції взяли участь понад 350 науковців, методистів, учителів, вихователів, студентів із різних куточків України. Обговорювалися питання щодо проблем розвитку творчої особистості дітей дошкільного віку, інноваційних технологій розвитку дитини дошкільного віку, професійної підготовки фахівців дошкільної освіти в умовах модернізації; наступності дошкільної і початкової освіти в педагогічній теорії та практиці, психологічного супроводу становлення особистості дитини.

За результатами конференції планується видання четвертого випуску збірника матеріалів конференції «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії».

Іванна Пукас, кандидат педагогічних наук,

старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти