Конкурс «Стипендіальна програма «Завтра.UA» стартував

Благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива»  в межах реалізації стипендіальної програми «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти України.

У конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України віком до 35 років, котрі навчаються в українських закладах вищої освіти – університетах, академіях та інститутах будь-якої форми власності.

Студенти, котрі уже двічі ставали стипендіатами, не можуть брати участі в конкурсі.

Графік проведення 15-го конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2020/21):

• 11 листопада – 18 грудня: прийом та реєстрація документів студентів на сайті www.zavtra.in.ua
  • 1-й тур – грудень 2020 р. – лютий 2021 р.: опрацювання зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, обґрунтування дослідження;
  • 2-й тур – лютий – березень 2021 р.: оцінювання конкурсних робіт незалежними фаховими експертами та оцінка наукової діяльності конкурсантів;
  • 3-й тур – березень – квітень 2021 р.: оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час онлайн або очних одноденних змагань;
  • Травень 2021 р.: оголошення результатів конкурсу.

З більш детальною інформацією про умови конкурсу «Завтра.UA» можна ознайомитися тут.

За інформацією сайту zavtra.in.ua