Відбулося чергове засідання ректорату

12 листопада в конференц-залі головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося чергове засідання ректорату.

Під час зустрічі присутні проаналізували стан підготовки до проведення атестації здобувачів вищої освіти ступеня «магістр» спеціальностей університету.  Обговорили питання про участь науково-педагогічних працівників К-ПНУ в міжнародних програмах і проєктах, зокрема закцентували увагу на перспективах співпраці та обміну досвідом із іноземними колегами. Приємно відзначити, що на засіданні ректор університету  Сергій Копилов привітав кандидата педагогічних наук Вадима Зданюка з присвоєнням ученого звання доцента кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання та побажав подальших наукових досягнень. За результатами засідання ректорат ухвалив відповідні рішення.