Підписано меморандум про співпрацю між Університетом Огієнка та ГС «Професійна асоціація екологів України»

Підписано меморандум про співпрацю між Університетом Огієнка та ГС «Професійна асоціація екологів України»

З метою реалізації напрямків співробітництва щодо обміну досвідом із провадження правової, освітньої та наукової діяльності у сфері прикладної екології  між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка в особі ректора Сергія Копилова та ГС «Професійна асоціація екологів України» в особі Президента Людмили Циганок підписано меморандум про співпрацю.

Документ має на меті підвищення кваліфікації фахівців-екологів, обмін досвідом, сприяння розвитку екологічної безпеки і розвитку ринку консалтингових послуг у сфері екології в Україні. Відзначимо, що  в межах співпраці завідувач кафедри екології, доктор сільськогосподарських наук, професор Олександр Любинський отримав сертифікат асоційованого учасника ГС «Професійна асоціація екологів України».

Першим результатом підписання меморандуму стала участь науково-педагогічних працівників кафедри екології та студентів спеціальності 101 Екологія нашого університету у Всеукраїнській практичній онлайн-конференції «ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу». Під час зустрічі провідні експерти-практики спільно з головними екологами підприємств України поділилися  практичними порадами, як стати успішним екологом та які вимоги висувають міжнародні компанії для випускників-екологів.  Зустріч із провідними стейкхолдерами-роботодавцями сприятиме подальшій співпраці в межах реалізації співробітництва з громадською спілкою.