«Гонитва за хрестом»: поезія для роздумів

26 листопада відбулася презентація поетичної збірки буковинського поета Олега Осташека. Організаторкою і модераторкою заходу була Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Призер кількох конкурсів авангардної поезії (зокрема й ОМС), активний учасник багатьох мистецьких заходів, учасник колективу ВІА «Субліматори» Олег Осташек презентував свою першу збірку поезій «Гонитва за хрестом». Презентація відбулася в піцерії «Челентано».

Поезія під час карантину – це «рафіновано» й дуже камерно, бо дотримання всіх карантинних вимог і заходів, обмежена кількість присутніх – усе це сприяло зміні формату «прийшли – послухали» на «я хочу зрозуміти поета, і тому я буду запитувати». Поетичні провокації і глибокі філософські роздуми поета не залишили байдужими нікого: обговорювали, дискутували, радили й осмислювали.

Захід транслювався в соціальній мережі фейсбук на сторінці ГО «Подільська освітня платформа» .

Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики