День: 25.01.2021

Розширене засідання кафедри теорії і методики фізичного виховання за участю здобувачів вищої освіти, випускників, стейкхолдерів

21 січня 2021 року на платформі Google Meet відбулося розширене засідання кафедри теорії і методики фізичного виховання (завідувач – гарант освітньої програми, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Юрій Юрчишин).

Основна мета зустрічі – обговорення освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) із залученням здобувачів вищої освіти, випускників спеціальності та роботодавців. (Відповідно до наказу ректора «Про проведення моніторингу освітньо-професійних програм» від 12 жовтня 2020 року, Положення про раду роботодавців і Положення про зв’язки з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка).

Читати далі