День: 28.01.2021

Конференція трудового колективу та засідання вченої ради К-ПНУ в онлайн-режимі

28 січня в університеті відбулись засідання одразу двох колегіальних органів – трудового колективу та вченої ради К-ПНУ. Зустрічі проходили із застосуванням відеозв’язку на платформі Google Meet. На конференції трудового колективу під головуванням голови профкому працівників університету Бориса Коваленка було затверджено зміни до складу конференції трудового колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка і зміни до складу вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Читати далі

На факультеті фізичної культури розпочалась підготовка до чемпіонатів України з пауерліфтингу

Після закінчення всеукраїнського локдауну і з початком змішаного навчання здобувачів вищої освіти на факультеті фізичної культури К-ПНУ розпочалися тренувальні заняття в групах спортивно-педагогічного вдосконалення. Зокрема, студенти, що займаються пауерліфтингом, розпочали підготовку до чемпіонатів України, які будуть відбірковими до Чемпіонату Європи та світу.

Враженнями від перших тренувань поділилася магістранка спеціальності 017 Фізична культура і спорт, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, член національної збірної України Тетяна Шлопко: «Морально і фізично було дуже важко не тренуватися, адже організм звик до фізичних навантажень. На першому тренуванні пережила душевне піднесення і можливість повернутися та займатися улюбленою справою».

Спортивний клуб

Чергова зустріч ректора К-ПНУ Сергія Копилова зі здобувачами вищої освіти в межах проєкту «Кава з ректором»

Незважаючи на карантинні обмеження в університеті, 27 січня відбулася чергова зустріч ректора К-ПНУ Сергія Копилова зі здобувачами вищої освіти в межах проєкту «Кава з ректором». Спілкування проходило на платформі Google Meet та в соціальній мережі Instagram у прямому ефірі. Студенти продемонстрували зацікавлення питаннями організації освітнього процесу в університеті в умовах карантину, зокрема щодо формату проведення лекційних і практичних занять, виплати стипендій, поселення до гуртожитків тощо. Відзначимо, що Сергій Анатолійович у режимі онлайн відповів на всі поставлені питання, закцентував увагу на необхідності дотримання протиепідемічних заходів у К-ПНУ у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби та побажав студентам злагодженої роботи та продуктивного навчання.

Наступна зустріч ректора зі здобувачами запланована на наступний місяць.