День: 20.03.2021

Профорієнтаційна зустріч представників К-ПНУ з академічною спільнотою Хмельницького професійного ліцею №8

15 березня за підтримки ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти, а саме: Вадим Стасюк, заступник декана факультету фізичної культури з виховної та профорієнтаційної роботи, Тетяна Поведа, доцент кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі, Юрій Сербалюк, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Владистав Гарбар, старший викладач кафедри географії та методики її викладання та Максим Сльозкін, магістрант історичного факультету провели профорієнтаційну зустріч із викладачами та студентами Хмельницького професійного ліцею №8.

Читати далі