День: 22.03.2021

Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років

19 березня 2021 р. в Сумах розпочався перший у новому році чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років. Для цієї вікової категорії це перші змагання після більш ніж річної паузи у зв’язку з пандемією Covid-19.

У перший змагальний день на татам легкоатлетичного манежу Сумського державного університету вийшли юнаки у вагових категоріях 50 кг, 55 кг, 60 кг, 66 кг, а також дівчата  (40 кг, 44 кг, 48 кг та 52 кг). Студент І курсу факультету фізичної культури Мартіросян Гагік виборов ІІ місце у ваговий категорії до 60 кг. Щиро вітаємо юного дзюдоїста та бажаємо нових перемог!

Спортивний клуб

«Значення лісів на планеті Земля» (науково-практичний семінар до Міжнародного дня лісу)

Проблема збереження Землі та її ресурсів актуальна здавна. 22 квітня 1970-го року відомий американський активіст, політик, сенатор Конгресу Сполучених Штатів Америки Гейлорд Нельсон і група студентів Гарвардського університету під керівництвом Денніса Хайеса організували акцію, метою якої було привернення уваги широкої громадськості до крихкості екосистеми нашої планети. Акція мала несподіваний успіх на тлі численних студентських рухів тих років, переросла в щорічну популярну подію і поширилася всіма країнами.

Читати далі