Актуально про наукову діяльність К-ПНУ: відбулося чергове засідання наукової ради

05 травня 2021 року було проведено чергове засідання наукової ради К-ПНУ. До обговорення актуальних питань наукової діяльності долучились члени наукової ради.

Про популярні рейтинги закладів вищої освіти та позиції К-ПНУ в них поінформувала керівник відділу наукової роботи, доцент Мар’яна Плахтій. Традиційно у квітні кожного року вебсайт Освіта.ua оприлюднює щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка цього року посів 142 місце  (у 2020 р. – 132 місце) серед 190 закладів вищої освіти України з кількістю публікацій – 133 (2020 р. – 107), кількістю цитувань – 293 (2020 р. – 171). Позитивна динаміка і в зростанні показника Індекса Гірша – 9 (2020 р. – 7).

Про стан наукової діяльності природничого-економічного факультету та рекомендації щодо їх удосконалення доповіла заступник декана факультету з наукової роботи та інформатизації навчального процесу Тетяна Боднарчук.

На засіданні наукової ради К-ПНУ заслухано звіт голови наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2020-2021 н. р. Владислава Гарбара. Обговорено низку проблем у діяльності Наукового товариства та окреслено перспективні напрями щодо подальшої роботи його представників.

Відділ наукової роботи