Вагомі наукові здобутки магістрантів природничо-економічного факультету на міжнародному рівні!

Під керівництвом доктора економічних наук, професора Ірини Ящишиної і доктора економічних наук, професора Наталії Мазур магістранти природничо-економічного факультету стали призерами Міжнародного конкурсу наукових студентських робіт у Білорусі.

Дипломом лауреата нагороджена магістрантка спеціальності “Економіка підприємства” Юлія Кицанюк (науковий керівник – Ірина Ящишина). Тема роботи “Розвиток смарт-туризму в Україні”.

Дипломом ІІ ступеня нагороджена магістрантка спеціальності “Облік і оподаткування” Катерина Ковальчук (керівник – Наталія Мазур). Тема роботи “Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в обліку на підприємстві”.

Щиро вітаємо призерок із вагомими науковими досягненнями та бажаємо нових перемог!