Студенти історичного факультету – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальностей “Історія та археологія”, «Політологія»

Щиро вітаємо студентів історичного факультету – призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності “Історія та археологія”, «Політологія».

Юрія Злотін, студент 2 курсу (спеціальність “Історія та археологія”), отримав диплом І ступеня (науковий керівник – асистент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Віталій Гуцал).

Максим Сльозкін, магістрант 1 курсу (спеціальність “Історія та археологія”), отримав диплом ІІ ступеня (науковий керівник – завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, професор Олександр Федьков).

Надія Кіндрачук, магістрантка 1 курсу (спеціальність “Політологія”), здобула перемогу в номінації “Кращий знавець теорії політики” (науковий керівник – доцент кафедри політології та філософії Тетяна Ігнатьєва).

Щиро вітаємо студентів-істориків і бажаємо нових наукових досягнень!