Співпраця викладачів кафедри економіки підприємства з учительською спільнотою України

Кафедра економіки підприємства К-ПНУ продовжує активну співпрацю з учасниками освітнього процесу Подільського регіону та всієї країни. Викладачі використовують нові методи для популяризації економічних знань. Відтак в межах Міжнародного проєкту EdCamp науково-педагогічних працівників кафедри, а саме: Ірину Ящишину, доктора економічних наук, професора, Вероніку Буторіну, кандидата економічних наук, старшого викладача та Тетяну Боднарчук, кандидата економічних наук, старшого викладача, запросили в ролі експертів на конференції “Освітянський Upgrade: трансформуємося в покоління Z разом!”

Спікери презентували тему “Підвищення економічної грамотності молоді при вивченні різних дисциплін шкільного курсу”.

‍Учителі та модератори відзначили необхідність внесення до шкільної програми дисциплін “Власна справа” та “Основи економіки” у зв’язку з великим практичним значенням набутих знань. Під час конференції слухачі планують використовувати презентовані інформаційні та методичні матеріали на своїх уроках.