Освітньо-професійну програму Середня освіта (Історія та правознавство) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

18 травня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було обговорено питання акредитаційних справ.
За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньо-професійної програми Середня освіта (Історія та правознавство) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Щиро вітаю гаранта освітньої програми, завідувача кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, доктора історичних наук Олександра Федькова і науково-педагогічний колектив історичного факультету з успішним проходженням акредитації.