Відбулося чергове засідання бібліотечної ради К-ПНУ

20 травня відбулося засідання бібліотечної ради К-ПНУ за участю представників факультетів. На засіданні заслухали та обговорили актуальні питання книгозабезпеченості навчальних дисциплін, сучасні форми довідково-бібліографічного обслуговування користувачів, а також важливість поширення інформації про бібліотеку за допомогою соціальних мереж.

До обговорення долучилися перший проректор університету Володимир Дубінський  та декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр.

Директор бібліотеки університету Людмила Климчук звернула увагу присутніх на терміни передплати періодичних видань на наступне півріччя та важливість використання наукометричних баз.

Бібліотечна рада К-ПНУ визначила напрями діяльності для покращення роботи бібліотеки та активізації співпраці з науково-педагогічними працівниками університету.

За інформації бібліотеки університету