20–21 травня 2021 р. в К-ПНУ відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи сталого розвитку в ХХІ столітті». Співорганізаторами заходу стали ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Інститут економіки промисловості, ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г.М. Доброва НАН України», Комратський державний університет, Інститут економіки НАН Білорусі, Державний економічний університет в Познані.

У конференції взяло участь понад 100 представників наукової спільноти, зокрема 30 іноземних учасників – 25 учасників із Республіки Білорусь, 1 учасник із Республіки Польща, 2 учасники з Республіки Молдова, 2 учасники з Латвії. Широкою є і вітчизняна географія конференції: міста Київ, Полтава, Львів, Ніжин, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Кам’янець-Подільський. Про високий рівень науковості заходу свідчило те, що загалом у конференції взяли участь 14 докторів наук, 12 професорів, 51 кандидат наук, 33 доценти і старших наукових співробітники.

20 травня відбулося пленарне онлайн-засідання, під час якого були представлені змістовні та цікаві доповіді з питань інноваційних орієнтирів економічного розвитку, цифровізації суспільства, сталого розвитку господарства та підприємництва тощо. Вступне слово на конференції висловив в. о. ректора університету Володимир Дубінський. Модератор заходу – декан природничо-економічного факультету Іван Семенець. Крім того, свої доповіді на пленарному засіданні озвучили науково-педагогічні працівники К-ПНУ: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Наталія Мазур і доктор історичних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Стефанія Баженова.

21 травня роботу конференції продовжили у форматі онлайнового обговорення матеріалів секційних засідань на сайті природничо-економічного факультету.

Тетяна Боднарчук, заступник декана з наукової роботи

та інформатизації освітнього процесу природничо-економічного факультету