Пізнавальна екскурсія студентів-економістів на інноваційне аграрне підприємство “Мельник-Агро”

21 травня студенти спеціальностей “Економіка підприємства”, “Облік і оподаткування”, “Підприємництво, торгівля” відвідали сучасне тепличне господарство в с. Чорнокозинці. Зустріч із стейкхолдером К-ПНУ Мельником М.М. організувала кафедра економіки підприємства, зокрема: професор Ірина Ящишина, старші викладачі Вероніка Буторіна, Тетяна Боднарчук та доцент Олександр Свідер.

Під час екскурсії студенти побачили сучасно обладнану експериментальну теплицю, ознайомилися з організацією праці у великих теплицях і технологіями удобрення, зрошування, термо- та метеоконтролю. Майбутні економісти активно обговорили з підприємцем цінову стратегію, особливості контролю собівартості, організації логістики, застосування інноваційних технологій, організацію праці, маркетингову діяльності фермерського господарства. Студенти, які успішно виконали рекламний кейс підприємця, отримали винагороду і подяку. Представники груп забезпечення освітніх програм кафедри економіки підприємства К-ПНУ обговорили подальші напрями співпраці зі стейкхолдером.

Вероніка Буторіна, старший викладач кафедри економіки підприємства